Farm Innovations

Farm Innovations pracuje nad rozwinięciem inteligentnego systemu zarządzania stadem, który przyczynia się obecnie do modernizacji gospodarstw rolnych na całym świecie.

SAiND jest inteligentnym systemem kontroli i nadzoru nad bydłem mlecznym, który umożliwia zdalne oraz automatyczne monitorowanie funkcji życiowych zwierząt. Centralna baza danych jest miejscem, w którym inteligentny hodowca przechowuje pełną historię chorób, zgonów, wizyt weterynaryjnych, umiejscowienia bydła oraz wykrytych anomalii. Autorski µChip, w który wyposażono system, pozwala na monitorowanie zdrowia zwierząt w czasie rzeczywistym, dostarczając hodowcom dokładnych i bardziej rzetelnych pomiarów.

Dlaczego uważamy, że osiągną sukces?

Inteligentna hodowla jest wspaniałą wizją odnoszącą się do naszej przyszłości, jednak poddanie jej skalowaniu często przysparza problemów. Platforma Farm Innovations jest praktyczna – wprowadzając na rynek nieco zamieszania jako rozwiązanie samo w sobie – skalowalna oraz, co zdaje się kluczowe, prosta pod względem wdrożenia. Spółka może przerzucić most pomiędzy teraźniejszością a przyszłością szybciej niż wielu mogłoby się spodziewać!