Zapewniamy pomysłodawcom wartości oraz kapitał.

Wartość nie jest równoznaczna jedynie z wyceną firmy. Wartość oznacza tworzenie relacji, udzielanie pomysłodawcom wsparcia podczas ich podróży, odbieranie telefonów o północy, a także pomaganie w pokonaniu pierwszych przeszkód, które napotkają na swojej drodze, domknięciu pierwszej sprzedaży, zebraniu środków oraz uwolnieniu prawdziwego potencjału. Krótko mówiąc: wartość oznacza długofalowe zaangażowanie.

Szukamy myślących w przełomowy sposób.

Nie istnieje tylko jedno szczególne miejsce – podobnie, jak i jeden wyjątkowy typ człowieka. Twórcy przyszłości mogą znajdować się wszędzie. Poświęciliśmy się odnajdywaniu cichych bohaterów oraz futurystów, jak również uwalnianiu w nich pełnego potencjału.

Czy odpowiadasz temu opisowi?
Czy jesteś nieprzyzwoicie błyskotliwy?

Nie interesują nas historie "sukcesu jednej nocy".

Rozwiązywanie złożonych problemów wymaga czasu. Nie da się tego obejść na skróty. U początku każdej wielkiej innowacji znajduje się ktoś, kto zdecydował się podążać wbrew wiedzy konwencjonalnej. Tych ludzi możecie znać jako naukowców – my nazywamy ich cichymi bohaterami. Jedynym problemem jest to, że naukę pojmuje niewielu, ale wielką innowację podziwiają masy. Przemiana niezrozumiałego w pragnienie, by dokonać przemiany idei naukowej w przełom technologiczny, wymaga szczególnego umysłu.

 

Niestety – większość start-upów ponosi porażkę. Naszym zadaniem jest udzielenie pomocy w pokonaniu takich przeciwności. To dlatego opracowaliśmy wewnętrzne mierniki dla różnych branż, które przygotowują start-upy do udziału w tej nierównej walce.

Czy chciałbyś dowiedzieć się więcej o naszej polityce inwestycyjnej?

Nasze spółki

QNA Technology

QNA Technology jest globalnym liderem w rozwijaniu koloidalnych, półprzewodnikowych kropek kwantowych – małych kryształów zdolnych do emisji i absorpcji światła.

Dowiedz się więcej

SatRevolution

Misją pełnioną przez SatRevolution jest wybudowanie konstelacji nanosatelitów zdolnych do uchwycenia całkowitej powierzchni Ziemi w rozdzielczości 50 cm i częstotliwości odświeżania obrazu co 30 minut.

Dowiedz się więcej

Bioceltix

Bioceltix zmienia standardy terapii weterynaryjnych poprzez rozwój innowacyjnych biofarmaceutyków bazujących na komórkach macierzystych.

Dowiedz się więcej

Farm Innovations

Farm Innovations pracuje nad rozwinięciem inteligentnego systemu zarządzania stadem, który przyczynia się już obecnie do modernizacji gospodarstw rolnych na całym świecie.

Dowiedz się więcej

Biovetika

Biovetika pracuje nad tanimi i efektywnymi szczepionkami weterynaryjnymi nowej generacji przeciwko bakteriom Gram-ujemnym. 

Dowiedz się więcej

DEBN

DEBN jest firmą medyczną, która opracowuje nowatorską igłę do biopsji prostaty do użytku przez urologów.

Dowiedz się więcej

QMERIC

QMERIC to firma działająca w branży chemicznej, która zajmuje się specjalistycznymi związkami polimerowymi, degradowalnymi poliolami.

Dowiedz się więcej

Aktualności i opinie​

Bądź na bieżąco i zapisz się do naszego comiesięcznego newslettera!

Będziemy dzielić się najnowszymi odkryciami naukowymi, portfolio oraz historiami zakończonymi sukcesem.