KVARKO_MICHAL_COVER_PL

Wzór do naśladowania:
Wonna I de Jong

Książka, którą każdy powinien przeczytać:
“Małe życie” Yanagihary Hanya

Kim jesteś?
Przyjaciele twierdzą, że obracam w złoto wszystko, czego dotknę i stanowię chodzącą dawkę optymizmu. Nie jestem wprawdzie Midasem, jeśli jednak chodzi o moje nastawienie – powyższe stwierdzenie z pewnością nie jest błędne!

Czym się pasjonujesz?
Dźwiękiem silnika V8.

Na punkcie czego masz obsesję?
Podróży i kotów.

Czym zajmujesz się w Kvarko?
Pomagam dokonywać analizy biznesów, które mają szanse na sukces.

Czego poszukujesz u założycieli?

Pasji i wiary w to, co robią.

Jakie branże są przedmiotem Twojego zainteresowania?
Biologia, medycyna, technologia, ochrona zdrowia oraz nieruchomości.

Czym zajmowałeś się przed dołączeniem do Kvarko?
Studiowałem biologię na Uniwersytecie Przyrodniczym we Wrocławiu. Jestem również certyfikowanym coachem biznesu. Rozpocząłem pracę jako redaktor zajmujący się motoryzacją w jednym z największych serwisów internetowych w Polsce jeszcze za czasów studenckich, a z serwisem tym do dziś współpracuję w charakterze “wolnego strzelca”. W przeszłości zarządzałem agencją zatrudnienia, prowadziłem inkubator start-upów, byłem dyrektorem ds. marketingu i PR w firmie motoryzacyjnej oraz redaktorem naczelnym magazynu farmaceutycznego. Uzyskałem wiedzę i doświadczenie, które umożliwiły mi rozpoczęcie współpracy z wydawnictwem zorientowanym na projekty B+R oraz transfer technologii w sektorze infrastruktury. Rozpocząłem w dodatku wygłaszanie wykładów na uczelni wyższej w charakterze eksperta.

Obecnie pracuję w Kvarko, a w czasie wolnym prowadzę własne wydawnictwo medyczne oraz inwestuję w nieruchomości, samochody, kruszce i kryptowaluty.