QNA Technology

QNA Technology jest globalnym liderem w rozwijaniu koloidalnych, półprzewodnikowych kropek kwantowych – małych kryształów zdolnych do emisji i absorpcji światła.

Dzięki swoim wyjątkowym właściwościom, są one w stanie wywindować branżę wyświetlaczy, fotowoltaiki oraz uprawy roślin na nowe wyżyny jakości oraz wydajności.

Firma prowadzi obecnie sprzedaż pilotażową swoich produktów: kropek QNA.dots, jak również rozwija nowe produkty: QNA.ink oraz QNA.select.

QNA Technology udało się również zsyntetyzować kropki QNA-B.dots – niebieskie kropki kwantowe wolne od kadmu, które stanową święty Graal branży wyświetlaczy. Obecnie są one poddawane dalszej optymalizacji w celu otrzymania skalowalnego produktu, który mógłby stać się przełomowym na rynku wyświetlaczy, zastępując technologię OLED.

Zespół QNA Technology, będąc świadomym ograniczonej podaży kropek kwantowych, nie tylko poddał syntezie kropki QNA-B.dots, ale również wynalazł i dopracował wyjątkową technologię przepływową, umożliwiającą powtarzalną syntezę kropek kwantowych najwyższej jakości w dużych ilościach. Dzięki temu firma spełnia i przewyższa wymogi stawiane przez światowych producentów, dostarczając im przemysłowego wolumenu nanostruktur o najwyższych fizycznych i chemicznych parametrach.

Dlaczego uważamy, że osiągną sukces?

Wyrażamy przekonanie, że technologa kropek kwantowych zrewolucjonizuje wkrótce rynek wyświetlaczy, tak jak technologia LED, która całkowicie zahamowała rozwój kineskopów. Co więcej – kropki kwantowe okazały się być niezwykle przydatne w wielu branżach, takich jak gospodarka rolna, branża opakowań, branża transportowa czy zielonej energii.

Artur i Mateusz, założyciele QNA, są nie tylko jednymi z najlepszych naukowców w swoich dziedzinach nauki, ale również wprawnymi przedsiębiorcami – gotowymi zarówno stawić czoła swoim konkurentom, jak i ich pokonać.

Dowód rynkowy

Globalny rynek QD [kropek kwantowych] w mln USD

CAGR 2017-2022

46,5%

kładana roczna stopa wzrostu globalnego rynku QD