SatRevolution

Misją pełnioną przez SatRevolution jest wybudowanie konstelacji nanosatelitów zdolnych do uchwycenia całkowitej powierzchni Ziemi w rozdzielczości 50 cm i osiągnięcia częstotliwości odświeżania obrazu co 30 minut.

Doświadczony zespół ponad dwudziestu, światowej klasy inżynierów lotnictwa i specjalistów przetwarzania obrazu, prowadzony przez liderów biznesu o udokumentowanych sukcesach, zdołał z powodzeniem i w krótkim czasie umieścić trzy nanosatelity na orbicie. Spółka planuje wystrzelić pierwszą sekcję konstelacji – złożoną z 16 nanosatelitów – w roku 2022.

Postępy SatRevolution nie pozostały niezauważone. W październiku 2019 r. spółka utworzyła konsorcjum z Virgin Orbit oraz kilkunastoma polskimi uczelniami wyższymi w celu zaprojektowania oraz przeprowadzenia pierwszej na świecie, dedykowanej, komercyjnej misji małego satelity na Marsa.

Dlaczego uważamy, że osiągną sukces?

Założyciele SatRevolution zaimponowali nam swoją odwagą oraz otwartym i zarazem w każdym calu profesjonalnym podejściem. Udowodnili już wielokrotnie, że stwierdzenie “the sky is the limit” w żaden sposób się do nich nie odnosi, jako że nieustannie redefiniują to, co jest możliwe do zrealizowania w branży. Nie wspominając już o ich rozległym doświadczeniu biznesowym, które poparte jest udokumentowanymi sukcesami… Wszystkie te czynniki przekonały nas do poczynienia inwestycji w tę spółkę.

Dowód rynkowy

Dowód rynkowy